Jet4bet

Bonusi in promocije pri Jet4bet

Jet4bet ponuja obsežen izbor promocij, zasnovanih za izboljšanje izkušnje za nove in redne igralce. Od večstopenjskih paketov dobrodošlice do tekočih bonusov za ponovno polnjenje in vračila denarja, obstaja veliko načinov za sodelovanje s platformo.

Jet4bet

18+ · Zadnja posodobitev: 29. oktober 2026

Kaj dobijo novi igralci

Do $15,000 + 350 brezplačnih vrtljajev

1. depozit
100% · $2,000
  • Brezplačni vrtljaji200
  • Promocijska kodaJET1
Zahtevaj bonus
2. polog
100% · $3,000
  • Promocijska kodaJET2
Zahtevaj bonus
3. polog
50% · $6,000
  • Brezplačni vrtljaji150
  • Promocijska kodaJET3
Zahtevaj bonus

Majhen tisk bonusa v eni tabeli

PonudbaNajvečji bonusBrezplačni vrtljaji
1. depozit JET1 100% · $2,000 200
2. polog JET2 100% · $3,000 —
3. polog JET3 50% · $6,000 150
Promocija JET4 100% · $4,000 —
Ponovno Nalaganje UNLIM25 25% · $500 —
Ponovno Nalaganje NEDELJA 100% · $1,000 —
Zahtevaj bonus

Tedenski dogovori in dodatki

Povratni denar

Povratni denar

10%

ZA VSE IGRE V ŽIVO

Zahtevaj bonus
Povratni denar

Povratni denar

15%

Stava: 5x

Zahtevaj bonus
Ponovno Nalaganje

Ponovno Nalaganje

100% · 1,000 €/$

Promocijska koda: SUNDAY

Zahtevaj bonus
Ponovno Nalaganje

Sredino trojno ponovno nalaganje

220 brezplačnih vrtljajev

Promocijska koda: SREDA

Zahtevaj bonus
Ponovno Nalaganje

Ponovno Nalaganje

25% · 500 €/$

Promocijska koda: UNLIM25

Neomejeno 25%

Zahtevaj bonus
Na tej strani

Paket dobrodošlice

Novi igralci lahko dostopajo do večstopenjskega paketa dobrodošlice, ki zagotavlja bonuse pri prvih štirih vplačilih. Vsaka stopnja zahteva vnos določene promocijske kode med postopkom vplačila, da se zahteva pripadajoča ponudba.

Paket dobrodošlice vključuje kombinacijo odstotkov ujemanja pologa in brezplačnih vrtljajev, kar nudi širok začetek za tiste, ki raziskujejo spletno mesto.

PonudbaVrednostKoda promocijeBrezplačni vrtljaji
1. bonus za polog100% do 2,000 €/$JET1200
2. Bonus na vplačilo100% do 3,000 €/$JET2-
3. bonus za polog50% do 6,000 €/$JET3150
4. bonus za polog100% do 4,000 €/$JET4-

načini plačila

Bonusi za ponovno nalaganje in ponavljajoče se ponudbe

Poleg paketa dobrodošlice platforma ponuja tedenske bonuse za ponovno polnjenje in priložnosti za brezplačne vrtljaje, da ohrani dosledno aktivnost. Te ponudbe so na voljo ob določenih dnevih in pogosto zahtevajo uporabo določene promocijske kode.

Igralci lahko izkoristijo tudi bonuse, specifične za kriptovalute, za dodatno vrednost pri vplačilih s podprtimi digitalnimi valutami.

Naslov bonusaVrednostKoda promocije
Vikend ponovno nalaganje25% do 500 €/$UNLIM25
Nedeljsko ponovno polnjenje100% do 1,000 €/$NEDELJA
Ponedeljkovo ponovno nalaganje30%, 50%, ali 100% do 500 €/$PONEDELJEK
Sredino trojno ponovno nalaganjeRazličnoSREDA
Kripto bonus5% dodatnoN/A

Vračilo denarja in nagrade zvestobe

Redni igralci imajo koristi od programov vračila denarja, ki povrnejo odstotek izgub. Dnevno vračilo denarja ponuja do 15% in ima zahtevo po stavi 5x, medtem ko tedensko vračilo denarja v živo zagotavlja 10% posebej za igre z delivci v živo.

VIP klub je na voljo rednim igralcem, ki izpolnijo zahtevo po skupnem pologu v višini 2,500 €/$. Člani prejmejo prilagojeno podporo, višje omejitve transakcij ter ekskluziven dostop do turnirjev in misij.

  • Dnevno vračilo denarja: 15% (5x stav)
  • Tedensko vračilo denarja v živo: 10% (samo igre v živo)
  • VIP ugodnosti: osebni upravitelj, nižje zahteve glede stav in hitre transakcije
  • Program napotitev: 100 €/$ na napotenega prijatelja

kanali podpore

orodja za odgovorno igranje

pogosta vprašanja

Kako zahtevam bonus pri Jet4bet?

Če želite zahtevati bonus, se prepričajte, da med postopkom pologa uporabite pravilno promocijsko kodo, ki je navedena za to določeno ponudbo.

Kakšne so zahteve glede stav za bonuse?

Zahteve glede stav se razlikujejo glede na ponudbo. Na primer, dnevno vračilo denarja (Cashback) vključuje 5x zahtevo glede stav, medtem ko ima bonus za napotitev 10x zahtevo glede stav.

Ali je na voljo VIP program?

Da, VIP klub je na voljo, ko vplačate skupno 2,500 €/$. Osebni upravitelj vas bo kontaktiral v 24 urah po dosegu tega statusa.

Ali obstajajo posebni bonusi za uporabnike kriptovalut?

Da, Jet4bet ponuja 5% dodatnega bonusa pri vsakem vplačilu s podprtimi kriptovalutami.

Zakaj Jet4Bet?

Pripravite se, da boste številka ena z Jet4Bet!

Plačila

VISAVISAMastercardMastercardMaestroMaestroNETELLERNETELLERBančni transferBančni transferBitcoinBitcoinEthereumEthereumTetherTetherLitecoinLitecoinBitcoin CashBitcoin CashDogecoinDogecoinBinance CoinBinance CoinSkrillSkrillInteracInterac

Odgovorna igra

TrustpilotBestChange